"Nenávidíte-li mě, těší mne to stejně, jako byste mě milovali, neboť je to důkaz toho, že nejsem lhostejný vašemu srdci."
Theódore De Banville

„Islámský" stát

25. října 2015 v 16:43 | Petr |  Prostě ostatní věci
Sorry, že s tím otravuju, ale musel jsem se k tomu prostě vyjádřit.
O tomhle jsem přemýšlel velmi dlouho. Nechápal jsem, jak někdo může pro Boha zabíjet. A pak jsem pochopil. Není to pro Boha, není to pro rodnou zemi, je to pro krveprolití.
Ano, ti lidé zabíjejí proto, že chtějí, mají z toho peníze, jsou k tomu donuceni, nebo si opravdu myslí, že to dělají pro Alláha a že to Alláh chce. Nechce. Vlastně pro mě neexistuje. Ale to je fuk.
Jde mi o to, že si někteří lidé řekli, že chtějí zabíjet, přesvědčili lid a naverbovali armádu, řekli jim, že je Alláh povolal a oni se začali s bombami vrhat do davu a samopalem střílet do lidí.
Tuhle organizaci museli budovat desítky let, sehnat peníze, zbraně a drogy (a chlast a vše co lidi to donutí udělat). A za pomoci peněz, vydírání a únosů, pokřivené idealogie a schovávání za náboženství donutit miliony lidí, aby za ně bojovali a obětovali nejen své životy, ale i životy příbuzných a známích.
Členové Islámského státu jsou různí. Náboženští fanatici, sadisté, vydíraní lidé, nebo šílenci. Nebo někdo, kdo má strach z toho, aby jej nezabili.
Islám je jen zástěrka, nebojují za něj, bojují za smrt a krutost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sayonara Sayonara | Web | 26. října 2015 v 16:47 | Reagovat

Vždycky jsem si myslela, že to bude super, až hlavním tématem všech blogů, novin, zpráv... nebudou drby, která slavná dáma si pořídila větší gravitační pole a kdo se kde opil a podobné chujoviny. A teď se mi mé přání splnilo, na všech mých oblíbených blogoserverech je válka. Jak ironické, že zrovna mě se stýská po Paris Hilton a jejím růžovém psíkovi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama