"Nenávidíte-li mě, těší mne to stejně, jako byste mě milovali, neboť je to důkaz toho, že nejsem lhostejný vašemu srdci."
Theódore De Banville

Oslavy

3. srpna 2015 v 10:00 | Eliška/Petr |  Prostě ostatní věci
Všichni to známe. Oslavy narozenin, svátků, rodinných, státních, či světových výročí. Někdo je miluje a přímo vydlehává, někdo se jim vyhýbá obloukem. A já jsem ten druhý případ. Jo, jsem případ:D
Pro mě jsou oslavy stresující a nemám je moc v oblibě. Asi je to tím, že jsem introvert.
Nečekejte u nás balonky, klaunské nosy, ani frkačky. Jen popřejeme, dáme si dort, kávu a potom alkohol. Ty dvě poslední věci si já teda nedávám, nechutnají mi. Bléé!
Všichni se baví a já si s nimi nemám co říct. Většinou jde o známé, nebo prostě rozebírají drby. To nemám rád. Nejsem jako ženské, které se někde sejdou, jen aby mohly zdrbnout vesnici od rybníka k silnici :D A to jsem se narodil jako holka:(
Vlastně ani nevím, proč se takové věci slaví, spíš proto, aby se mohlo chlastat:D
Ale na Prague Pride bych se s radostí podíval:D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | E-mail | Web | 5. srpna 2015 v 0:44 | Reagovat

Rodinné oslavy nemám ráda, vždycky mi to přijde jako jedna velká přetvářka. Naštěstí se to u nás už moc nehrotí. Ten zbytek oslav se opravdu většinou koná kvůli tomu, aby se člověk zase jednou zřídil, ale je zase pravda, že kamarádi a známí to ani jinak neprezentují =))
Z mých zkušeností jsou bohužel větší drbny chlapi. Někdy to je opravdu síla a nestačím koukat, co všechno se dozvím třeba jen na jednom blbým kafi. To se pak opravdu nedivím tomu, jak rychle se roznášejí zkreslené nebo lživé informace. Ale snažím si takové lidi od sebe držet dál, takové chování opravdu nemusím.

2 Eliška/Petr Eliška/Petr | 5. srpna 2015 v 10:03 | Reagovat

[1]: Já nenávidím drby. Když někdo něco o sobě vynese, může počítat akorát s tím, že to projde přes pár lidí a pravá podstata věci jen pohřbená hluboko pod tím, nebo se zcela vytratila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama